Galeria zdjęć

• 27 marca uczniowie klas 4 - 8 wybrali się do niesamowitego parku rozrywki w Gorzowie Wlkp. Pobyt w takim miejscu to okazja do wyjątkowo aktywnej zabawy! To miejsce, gdzie sport i zabawa łączą się, aby dostarczyć wszystkim mnóstwo wyzwań i emocji. I taki był ten czas - wypełniony ruchem i radością sportową. Każdy znalazł coś dla siebie pokonując z jak najlepszym efektem tory ninja. Było super:)

• Tuż przed świętami Wielkanocnymi w klasach 1-3 odbyły się warsztaty, na których przygotowywaliśmy różne pyszności. W pierwszej kolejności tworzyliśmy kolorowe pisanki z masy cukrowej i marcepanowej. Następnie zrobiliśmy baranka z masy śmietankowej, pianek i biszkopcików. Na koniec z wielkim apetytem zjedliśmy wykonane smakołyki. Było nam bardzo pysznie!

Małgorzata Mierzwa

W klasie 3

W klasie 1

W klasie 2